Když živly tvoří

 

I ve městě mohou děti pozorovat přírodní živly, které je budou inspirovat k využití různých výtvarných technik. Tábor je zaměřen na a výtvarné a pohybové aktivity pod vedením lektorů – profesionální výtvarnice a instruktorky. Ve vlídném kreativním prostředí se vaše dítě naučí řadu výtvarných technik a postupů. Aktivity budou probíhat v prostředí pražských lesoparků a zahrad, kde děti získají další inspiraci pro svou tvorbu. V případě špatného počasí budeme tvořit a bavit se také v naší klubovně. Když bude hezky, vypravíme se vláčkem na celodenní výlet. Na vaše děti se těší lektorky Karolína a Dita.

Termíny:

  • 12.-16. července. 2021
  • 26.-30. července 2021

Cena za turnus (5 dní): 2 950 Kč zahrnuje celodenní program od 8:00 do 16:30 hodin včetně výtvarných potřeb a stravování.

Max. kapacita: 12 dětí

Stravování: 2 svačinky (ovoce, sušenky), oběd (zajištěn z restaurace nebo školní jídelny) a pitný režim

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v prostorách Celesty Praha, z.ú. na adrese Seifertova 455/17, Praha 3 -Žižkov.

sraz: 8:30 – 9:00 hod. 
vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod.

Chcete vaše dítě přihlásit na náš tábor?

Přihláškou nic neriskujete. Místo na táboře si navíc můžete rezervovat uhrazením zálohy ve výši 1 000 Kč/dítě a zbytek doplatit, až bude jisté, že se tábor opravdu uskuteční.  V případě, že tábor nebude možné uskutečnit z důvodu vládních opatření, garantujeme vrácení celé uhrazené částky na váš účet.