Tvůrčí čtení s pejsky

Tento příměstský tábor je určený pro zvídavé děti, které mají rády psi a chtějí se naučit porozumět psí řeči. S dětmi si budeme číst, hrát si a tvořit. Doprovázet nás budou nejen opravdoví canisterapeutičtí pejskové, ale také naši psí maňásci. Na příběhu malé Bindi Sue, pejska z útulku, se děti naučí, jak by o pejska měly správně pečovat a jak se k němu chovat. S dětmi budeme co nejvíce na čerstvém vzduchu, v případě špatného počasí máme připravený program uvnitř. Na vaše děti se těší lektorka Petra a canisterapeutický tým.

Termín: 2.-6. srpna 2021

Cena za turnus (5 dní): 2 950 Kč zahrnuje celodenní program od 8:00 do 16:30 hodin, včetně výtvarných potřeb, stravování a knížky (Ne)Bezpečný svět Bindi Sue.

Max. kapacita: 12 dětí

Stravování: 2 svačinky (ovoce, sušenky), oběd (zajištěn z restaurace nebo školní jídelny) a pitný režim

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v prostorách Celesty Praha, z.ú. na adrese Seifertova 455/17, Praha 3 -Žižkov.

sraz: 8:30 – 9:00 hod. 
vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod.

Chcete vaše dítě přihlásit na náš tábor?

Přihláškou nic neriskujete. Místo na táboře si navíc můžete rezervovat uhrazením zálohy ve výši 1 000 Kč/dítě a zbytek doplatit, až bude jisté, že se tábor opravdu uskuteční.  V případě, že tábor nebude možné uskutečnit z důvodu vládních opatření, garantujeme vrácení celé uhrazené částky na váš účet.