Klub seniorů Celesta nabízí osobám 65+ pestrou škálu volnočasových aktivit. V našem klubu jsou vítáni všichni senioři, bez ohledu na místo bydliště, kteří se cítí osamělí, hledají společnost nebo potřebují poradit či pomoct.

Pro členy klubu pořádáme pravidelná zdravotní cvičení, jógu, komentované vycházky po Praze a okolí, mezigenerační tvůrčí dílnu, relaxační programy s canisterapií, workshopy, přednášky a besedy na různá témata (cestování s trénováním paměti, finanční vzdělávání, prevence civilizačních onemocnění apod.).

Osobní setkání mimo plánované aktivity si můžete domluvit na tel. 775 976 383, nebo e-mailové adrese: celesta@celestapraha.cz

 

NABÍDKU NAŠICH BEZPLATNÝCH PROGRAMŮ NAJDETE ZDE :  Aktuality – Celesta Praha, z. ú.

 

Kde nás najdete:

Celesta Praha, z.ú., Seifertova 455/17, 130 00 Praha 3

Prostory s bezbariérovým přístupem nacházející se v klidném prostředí (okna jsou situována do vnitrobloku) v těsné blízkosti Hlavního nádraží a cca 150 m od tramvajové zastávky Viktoria Žižkov (tram č. 5, 9, 15 a 26) jsou umístěny v 2. poschodí budovy s výtahem.

Z Hlavního nádraží je zpřístupněn podchod na Žižkov. Jedná se o prodloužení severního podchodu pod nástupišti s vyústěním přímo v Seifertově ulici.

Fotogalerie z našich akcí