Hledáte pro své děti zajímavý program na prázdniny?

 

Chcete, aby si děti užily zábavu na čerstvém vzduchu, získaly nové kamarády a dozvěděly se něco nového? Celesta Praha, z.ú. pořádá příměstské letní tábory s canisterapií pro děti od 5 do 12 let, kterým nabízíme bohatý program s důrazem na pobyt v přírodě.

 

Příměstský tábor Tvůrčí týden s pejsky je určen pro zvídavé děti, které mají rády psy a chtějí se naučit porozumět psí řeči. S dětmi si budeme hrát, číst a tvořit. Doprovázet nás budou nejen opravdoví canisterapeutičtí pejskové, ale také naši psí maňásci. Na příběhu malé Bindi Sue, pejska z útulku, se děti naučí, jak by o pejska měly správně pečovat a jak se k němu chovat. S dětmi budeme co nejvíce na čerstvém vzduchu, v případě špatného počasí máme připravený program uvnitř.

Na Vaše dětí se těší naši lektoři a canisterapeutický tým s pejskem Angelem.

Termíny:  15.-19. srpna 2022

                  22.-26. srpna 2022

 

Cena za turnus (5 dní): 3 650 Kč zahrnuje celodenní program od 8:30 do 16:30 hodin, včetně stravování, výtvarných potřeb, vstupného, a knížky o psech.

Max. kapacita: 15 dětí

Stravování: 2 svačiny, oběd (zajištěn z restaurace nebo školní jídelny) a pitný režim

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v prostorách Celesty Praha, z.ú. na adrese Seifertova 455/17, Praha 3 -Žižkov.

sraz: 8:30 – 9:00 hod. 
vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod.

Chcete vaše dítě přihlásit na náš tábor?

Přihláškou nic neriskujete. Místo na táboře si navíc můžete rezervovat uhrazením zálohy ve výši 1 000 Kč/dítě a zbytek doplatit, až bude jisté, že se tábor opravdu uskuteční.  V případě, že tábor nebude možné uskutečnit, garantujeme vrácení celé uhrazené částky na váš účet.

Pro více informací i registraci můžete vyplnit formulář zde nebo také volat v pracovní dny na tel. 775 976 383

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Vyberte tábor

Souhlas s GDPR

5 + 4 =

JIŽ PROBĚHLO: