Nemáte ještě zajištěný program pro Vaše děti na období podzimních prázdnin? Připravili jsme pro ně příměstský minitábor „Tvoříme na Petříně“. Tábor je určen pro všechny děti ve věku od 5 do 12 let, které mají zájem objevovat svou tvůrčí stránku a trávit čas plný zábavy a nových dovedností.
Co Vaše dítě na táboře čeká? Může se těšit na originální tvůrčí aktivity, při kterých se pod vedením výtvarnice Vlaďky Brodské bude učit pracovat s různými materiály a technikami.Samozřejmě, že kromě tvoření budeme mít i čas na zábavu a hry! Čeká nás pestrý program s venkovními aktivitami, v případě špatného počasí máme připravený program uvnitř. Táborový tým se postará o to, aby byl opět každý společně strávený den plný radosti a veselých zážitků.
Cena za turnus (2 dny): 2 200 Kč zahrnuje celodenní program od 8:30 do 16:30 (17:00) hodin, včetně stravování (oběd v restauraci, 2 svačinky, pitný režim), veškerého materiálu potřebného pro tvořivé aktivity a vstupného na akce.
Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v prostorách Celesty Praha, z.ú. na adrese Seifertova 455/17, Praha 3 -Žižkov.
sraz: 8:30 – 9:00 hod.
vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod.
Max. kapacita: 10 dětí
Chcete Vaše dítě přihlásit na náš tábor?
Pro předběžnou registraci můžete vyplnit formulář zde: https://forms.gle/1XBwMdSuy6S3kbvw7 a my Vám zašleme přihlášku.
Pro více informací můžete také volat v pracovní dny na tel. 775 976 383 nebo nám napsat na celesta@celestapraha.cz

JIŽ PROBĚHLO: